![](../../beelden/haven.jpg)
Wat is Storytelling?
Wat is Storytelling?
"Storytelling is iets wat jij al weet begrijpelijk delen met een ander..."
Welke presentatie kun jij je nog goed herinneren? Was het een "college" óf een verhaal? Ik gok op het laatste...
Waarom en hoe het werkt?
![](../../fotos/0248.jpg)
![](../../beelden/aanhalingstekens.png)
Communiceren met een verhaal; Storytelling!
Je weet alles over het product of dienstverlening. Jouw idee is briljant óf... de verandering die je voorstelt is logisch. Maar... snappen anderen ook wat je bedoelt? En...vinden ze het de moeite waard om naar je te luisteren?
Als je het alleen maar hebt over inhoud, details en getallen, zeker niet. Je hebt nog iets nodig!
Storytelling is niets anders dan jouw kennis, ideeën, resultaten en oplossingen verpakken in een verhaal dat mensen begrijpen én goed kunnen volgen. Een verhaal waar ze naar willen luisteren én waar ze aan mee willen doen. Herkenbaar en begrijpelijk.
Géén sprookjes. Echte verhalen over echte mensen. Over klanten, over medewerkers of over jou.
Ook jouw rugzak zit vol met tientallen ervaringen en belevenissen, die de moeite van het delen meer dan waard zijn. Tijd om ze te (her)gebruiken!
Wil je een idee, visie of verandering communiceren? Wil je een klant overtuigen? Geef ze een reden om naar je te luisteren én in actie te komen. Vertel een verhaal!
Lees verder: De 7 voordelen van Business Storytelling
Het goede nieuws
Je hoeft geen geboren "storyteller" te zijn. Je kunt het leren, oefenen én perfectioneren. En het is nog een goedkope training ook. Je hoeft alleen nog maar te leren hoe en wanneer je verhalen gebruikt. De verhalen heb je al en kosten je niets.
Meer weten?
Wil je meer weten over de zakelijke kracht van verhalen of wil je leren hoe jij het kan toepassen? Kom maar op!
Kijk eens naar de verschillende workshops, presentaties en coachingsmogelijkheden. Of...neem gewoon contact met me op. Samen vinden we vast de route, die het beste bij jou past.
Wat anderen zeggen ...
![](../../fotos/0091.jpg)
Jetske den Boer
Sr. Project Manager / L.I.B.
Ik volgde deze workshop bij Harry ter voorbereiding op een klantpresentatie.
Ik twijfelde of ik er iets aan zou hebben, maar ik wilde zeker weten dat ik er alles aan had gedaan om de klant te behouden.
Het was onwijs leuk en leerzaam én de klant heb ik behouden. Thanks, ik ga je aanbevelen!
![](../../fotos/0436.jpg)
Salvatore Lo Dico
Partner / Knowledge Concepts
In Rotterdam mocht ik ter voorbereiding op ons event SMART VISION 2020 van Harry de training "Storytelling - Next Level" ontvangen.
Het was een uitdaging om in een zeer korte tijd en kort voor het event de lessen van Harry om te zetten naar de presentaties op het event. Desondanks waren de positieve effecten van de training de volgende dag bij de sprekers op het event overduidelijk zichtbaar.
Voor mij reikt het verder dan alleen het event. Ik ben nu bezig om op een andere manier naar onze communicatie te kijken en ook daar zie ik inmiddels de effecten.
Harry bedankt voor een zeer waardevolle en plezierige training!
Meer weten?
Ik hoor graag jouw verhaal...
Ik ben te bereiken op 06-30795087 of per mail via harry@storybusiness.nl
mijn boek ‘Me, myself
and my story?’